O nás

Zameranie spoločnosti

Sme firma pôsobiaca v stavebnej oblasti  od roku 2009 zaoberáme sa obnovou bytových domov, zatepľovaním budov, hydroizoláciou striech domov, asanáciou balkónov a loggií, realizáciou stavieb,  inou montážnou a stavebnou činnosťou.

 

Aby sme oslovili najširší okruh zákazníkov a zabezpečili všetky služby spojené s obnovou bytových a nebytových domov poskytujeme ako firma komplexné služby spojené s touto činnosťou. Odbornosť ľudí s ktorými spolupracujeme je na najvyššej úrovni a tým sa snažíme zabezpečiť absolútnu spokojnosť našich zákazníkov. Jedným z dôležitých aspektov spokojnosti je používanie kvalitných materiálov.

Ako firma disponujeme všetkým potrebným vybavením na realizáciu stavby, aby priebeh stavby bol čo najplynulejší. Vybavenie ktorým nedisponujeme si prenajímame od našich dlhodobých partnerov.

 

Činnosti ktoré zabezpečujeme

Komplexná obnova bytových domov,  Zatepľovanie  (odvetraným systémom Vinylit a tiež kontaktným zatepľovacím systémom), Rekonštrukcie balkónov a loggií, Zateplenie striech budov, Zámočnícke práce   (prístrešky,  zábradlia), Výmeny okien a dverí, Komplexná obnova konštrukcie schodísk (presklenie) – kopilitov, Odstránenie systémových porúch bytového domu, Umývanie a čistenie fasád, Vyregulovanie a termostatizácia UK, Realizácie stavieb na kľúč, Rekonštrukcie objektov

Realizácie stavieb rodinných domov, vyhotovujeme  3D vizualizácie exteriérov

Súčasťou našich služieb je tiež

Spracovanie technickej dokumentácie, odborných posudkov, kompletnej projektovej dokumentácie  pre ŠFRB

Poradenstvo s financovaním diela (štátne aj komerčné zdroje)

Grafické spracovanie vizualizácia stavby

Vypracovanie cenovej kalkulácie, poradenstvo v stavebnej oblasti